• 28.08.2022

​​​​​​​Komunikat w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas 0 – VIII

Szkoły Podstawowej w Witoldowie

Dyrektor szkoły informuje, że 1 września rozpoczynamy naukę w szkole.

Uczniowie z Witoldowa przychodzą do szkoły na godz. 8:20. Uczniowie z pozostałych wsi przyjeżdżają autobusem szkolnym według niżej podanego rozkładu lub we własnym zakresie.

Program:

8:30 - uroczysta inauguracja roku szkolnego – sala gimnastyczna

ok. 8:50 – spotkanie z wychowawcami w klasach

ok. 9:20 – zbiórka na boisku szkolnym (betonowym), przejście do kaplicy na mszę św.

9:30 – msza św.

ok. 10:20 powrót do szkoły (zabranie podręczników)

ok. 10:30 – odjazd uczniów do domów

Ważne informacje  dla uczniów i rodziców na 1 września

1. Na teren szkoły można wchodzić TYLKO przez boisko betonowe, a do szkoły TYLKO wejściem głównym.
              2. Obowiązuje zakaz przebywania na podwórku – za budynkiem szkoły.
              3. Po wejściu do budynku obowiązuje dezynfekcja rąk.
              4. Do rozpoczęcia spotkania uczniowie przebywają na korytarzu.
              5. Uczniowie przynoszą ze sobą torby lub plecaki, gdyż otrzymają komplety podręczników. W domu należy jeobłożyć i podpisać.
              6. Rodziców proszę by nie wjeżdżali samochodami, rowerami na podwórze szkolne. Pojazdy można zaparkować naprzeciwko szkoły – za przystankiem autobusowym.