• WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI 2023

• 21.02.2023

Już po raz dziesiąty nasza szkoła włączyła się do akcji "Wyślij pączka do Afryki!". Inicjatorem akcji był br. Benedykt Pączka, misjonarz z Republiki Środkowoafrykańskiej. W tym roku pragniemy wesprzeć działania związane z edukacją,wyżywieniem i  budową studni. Poprzez kiermasz ciast udało się zebrać 484,20 zł.

Podziękowania składamy Państwu: Fedek, Hold, Jakubek, Kaczmarek, Kołodziejczak, Słysz i Zapart za pyszne słodkości oraz wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

Zachęcamy do odwiedzenia strony paczek.kapucyni.pl

• WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI 2023

• 20.02.2023

We wtorek 21.02.2023r. odbędzie się kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży słodkości w cenie 3 złotych zostanie przekazany na pomoc dzieciom w Afryce w ramach akcji "Wyślij pączka do Afryki".

Zapraszamy do wsparcia
              Szkolne Koło Caritas

• SZKOLNE WALENTYNKI

• 14.02.2023

W Dniu Św. Walentego, 14 lutego, społeczność szkolna miała okazję przesłać ulubionej osobie, za pośrednictwem poczty walentynkowej, pozdrowienia, wyrazy sympatii czy miły liścik. "Walentynek " było sporo... a listonosz  z radością wręczał je adresatom!

Podsumowany też został też konkurs na najciekawszą Walentynkę w języku angielskim.