• BEZPIECZNE FERIE

• 10.02.2024

Drodzy uczniowie. Nadeszły ferie zimowe. To dla Was wymarzony czas odpoczynku i zabaw. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z informacją poniżej.

• AUDYCJA MUZYCZNA FILHARMONII POMORSKIEJ

• ​​​​​5.02.2024

Tym razem 30.01.2024r. mieliśmy zaszczyt nie tylko posłuchać pięknej muzyki, ale również obejrzeć tańce… Audycja pt ,,Taniec z niespodzianką”. Niesamowite przeżycia. Dziękujemy!

• NOCKA W SZKOLE...

• 26.01.2024

Styczniowy, deszczowy wieczór to dzień, który społeczności szkolnej z Witoldowa przyniósł moc wrażeń i atrakcji.
              Uczniowie spotkali się z druhem Włodkiem, który opowiedział o ważnych wydarzeniach z naszej okolicy i Koronowa. 26 stycznia 1920 roku - Koronowo znów stało się polskie. Nadeszła długo oczekiwana wolność. Wojsko polskie armii gen. Hallera pod dowództwem pułkownika Wacława Przeżdzieckiego wkroczyło uroczyście do miasta, co stanowiło przejęcie władzy przez administrację polską nad Koronowem. Pan Domek opowiadał też o historii walk i wykorzystywanego sprzętu. Zademonstrował i przedstawił cenne zbiory rekwizytów, w tym bardzo osobistych z tamtego okresu. Podczas tego spotkania swoją obecnością zaszczycił nas sołtys Witoldowa Pan Artur Koper. Uczniowie na koniec prelekcji w podziękowaniu wręczyli druhowi podkowę, którą własnoręcznie wykonał mieszkaniec Witoldowa Pan Edward Kaczmarek.
              Kolejną atrakcją był bal karnawałowy, podczas którego towarzyszyła muzyka dance. Dopełnieniem były efekty świetlne.
              Świetna atmosfera i zabawa spowodowała, że czas szybko mijał. Nadeszła pora odpoczynku i spania w murach szkoły. Nazajutrz wszyscy opuścili szkołę, wracając do swoich domów.