• 26.01.2024

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.
              Na pięknie udekorowanej sali Szkoły Podstawowej w Witoldowie pojawiły się kolorowe dekoracje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Ninja, Spider Man’a itd. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Było bardzo kolorowo, wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło też słodkich i słonych przekąsek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu.
              Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

• ŚPIEWAJĄCO W NOWY ROK…

• 8.01.2024

Społeczność szkolna Nowy Rok kalendarzowy rozpoczęła śpiewająco! A to za sprawą Państwa Małgorzaty i Rafała Jasińskich z Gogolina, którzy podarowali nam pianino. Jest to pamiątka rodzinna… Mama Pani Małgorzaty, Pani Dobromira Kosiak,  kupiła instrument w 1945 r. i mieszkając swego czasu w Wierzchucicach we młynie rodzinnie koncertowała… Tak więc mamy w szkole pianino, którego dźwięki rozbrzmiewały w dzisiejszym budynku Restauracji Stary Młyn w Wierzchucicach.

DZIĘKUJEMY!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE kierujemy też w stronę Panów: Grzegorz i Grzegorza, Rafała, Adama, Edwarda i Andrzeja oraz Arkadiusza - Przyjaciela Szkoły, którzy zajęli się przetransportowaniem instrumentu.

Kolejny instrument podarowała społeczności szkolnej p. Małgorzata Puls. Jest to ukraiński instrument ludowy - harmonijka akordeonowa. Serdecznie dziękujemy!

• WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE

• 2.01.2024

Miło nam poinformować, że Natasza Wajnert uczennica klasy I otrzymała wyróżnienie w IV EDYCJI konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z Gminy Koronowo „Kartka Bożonarodzeniowa 2023” Gratulujemy !

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• 22.12.2023

Szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku pracownikom, uczniom i rodzicom życzy:

dyrektor Szkoły Podstawowej w Witoldowie
              Bernadeta Kaczmarek

• JEST TAKI DZIEŃ

• 22.12.2023

Ten właśnie dzień zdarza się faktycznie raz do roku. Oczekujemy z utęsknieniem nie tylko świąt spędzonych w gronie rodziny. Czekamy też na nasze wigilie klasowe i świąteczny dzień, który przygotuje nas do świąt! Ozdoby, gazetki, kolędy - ale to nie wszystko.
              Piątek w szkole zostanie zapamiętany. Czekała na nas moc atrakcji. Najpierw świąteczne/zimowe przedstawienie klas 1-3. Następnie taneczne występy oddziału przedszkolnego. Starsze klasy uraczyły nas pięknymi życzeniami przekazanymi nie tylko za pomocą słowa… Opowiedziały też o tradycjach bożonarodzeniowych. Wspólnie wysłuchiwaliśmy melodii kolęd granych na różnych instrumentach przez uczniów oraz Panią Dyrektor. Zapoznaliśmy się też z wynikami konkursu. ,,Christmas Cards”.
              Zwieńczeniem tego pięknego dnia były wigilie klasowe. Eh… szkoda, ze taki dzień jest tylko raz w roku. Chociaż … może właśnie dlatego jest tak wyjątkowy?

• DZIEŃ ŻYCZEŃ UCZNIA

• 20.12.2023

W środę każdy uczeń naszej szkoły mógł przyjść na lekcje ubrany wedle swoich życzeń. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dzieci zaprezentowali się w piżamie, wygodnych kapciach. Miłe widziane było cudo na głowie, jak i miła przytulanka. Uczniowie życzyli sobie kolęd na przerwach, więc tak też było. Ciekawe, co jeszcze umiliłoby pobyt w szkole??

• WYJAZD DO KINA HELIOS

• 19.12.2023

Przed świetami Bożego Narodzenia wszyscy uczniowie naszej szkoły wybrali się do bydgoskiego kina Helios. Oglądaliśmy film pt. ,,Najpiękniejsze święta”. Seans bardzo nam się podobał! Po kulturalnych doznaniach mieliśmy czas, aby zjeść obiad i deser. Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd.