• POWITANIE WIOSNY

• 21.03.2024

Dzisiejszy dzień to początek kolejnej pory roku i zapowiedź cieplejszych i słonecznych dni. Różne tradycje towarzyszą przesileniu wiosennemu. Należą do nich między innymi obrzędy związane z topieniem / paleniem kukiełki Marzanny.

Uczniowie SP Witoldowo również wzięli udział w obchodach powitania pięknej pory roku, jaką jest wiosna. Popatrzcie tylko jakie piękne kukły wykonaliśmy z ekologicznych materiałów!

Najpierw upiekliśmy kiełbaski na ognisku, urządziliśmy sobie pyszną ucztę, wyrecytowaliśmy wiersze żegnające zimę i spaliliśmy Marzanny. Teraz zima odeszła na dobre! Witaj WIOSNO!!!!

• KIERMASZ WIELKANOCNY

• 18.03.2024

W związku z tym, że zbliżają się Święta Wielkanocne, Szkoła Podstawowa w Witoldowie organizuje kiermasz świąteczny, który odbędzie się w dniach od  20 do 22 marca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Przyjaciół szkoły, Uczniów oraz wszystkich zainteresowanych. Środki pozyskane ze sprzedaży ozdób zostaną przeznaczone na wspieranie różnorodnych inicjatyw szkolnych.

• VI AMATORSKI TURNIEJ SZACHOWY

• 9.03.2024

9.03.2024 r. w Hali Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie odbył się VI Amatorski Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Koronowa. W imprezie wzięło udział ponad 120 zawodnizek i zawodników. W turnieju brali udział również uczniowie Szkoły Podsawowej w Witoldowie.

• PĄCZEK DO AFRYKI

• 7.03.2024

Już po raz jedenasty nasza szkoła włączyła się do akcji "Wyślij pączka do Afryki!". Inicjatorem akcji był br. Benedykt Pączka, misjonarz z Republiki Środkowoafrykańskiej. W tym roku pragniemy wesprzeć działania związane z edukacją i dożywianiem dzieci.

Poprzez kiermasz  ciast udało się zebrać 460 zł. Dziękujemy wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas oraz wszystkim rodzinom, które przygotowały pyszne słodkości.

Zachęcamy do  odwiedzenia strony paczek.kapucyni.pl

Razem ratujmy dzieci.

• PRACA WRE!

• 4.03.2024

Wielkanocne dekoracje na kiermasz prawie gotowe …więcej szczegółów wkrótce !

• PRZEDSTAWIENIE "CZERWONY KAPTUREK"

• 4.03.2024

4.03.2024r. uczniowie klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Witoldowiezaprezentowali przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek" w języku angielskim. Nasi aktorzy wcielili się w postacie z bajki, wykorzystując odpowiednie stroje i rekwizyty.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZ ELEKTROŚMIECI

• 1.03.2024

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie szkół z Gminy Koronowo brali udział w zbiórce elektrośmieci! Również My przyłączyliśmy się do tej akcji. Zbierali uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły! Zbiórka dała efekty… Elektrośmieci nazbierało się multum!
              Dziękujemy Gminie Koronowo za zorganizowanie tego wspaniałego przedsięwzięcia, dzięki któremu nasza szkoła wzbogaciła się o nagrody rzeczowe! Zawsze wiedzieliśmy, że warto segregować śmieci! Napewno weźmiemy udział w kolejnych edycjach tej ekologicznej zbiórki!
              Wielkie podziękowania dla Pana Burmistrza za wizytę w naszych skromnych progach i wręczenie nagród za udział w akcji! Podziękowania należą się też każdemu, kto przyłożył rękę do wspólnego sukcesu!
              Pozdrawiamy Was ekologicznie!!!