• Kiermasz "Dzieci - Dzieciom Ukrainy"

• 17.05.2022

17 maja w naszej szkole odbył sie kiermasz ciast na pomoc dzieciom z Ukrainy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Pyszne ciasta upiekły rodziny: Bąbka, Fedek, Hold, Jeszke, Kaczmarek, Kołodziejczak, Pałgan, Zagozdon, Zapart. Dzięki tej akcji udało się zebrać 480 zł.

Szkolne Koło Caritas

• "STOP UDAROM" - warsztaty z udziałem klasy 5

• 17.05.2022

Uczniowie kl. V na lekcji biologii uczestniczyli w warsztatach "Stop udarom". Wykonali doświadczenie pokazujące różnicę w prawidłowo funkcjonujących żyłach, a żyłach ze złogami miażdżycowymi. Dowiedzieli się jakie objawy towarzyszą udarowi mózgu oraz jak należy się zachować wobec osoby, u której widać oznaki udaru.

• KONKURS MATEMATYCZNY

• 7.05.2022

W sobotę 7 maja 2022r. w Bydgoszczy odbył się konkurs z matematyki dla uzdolnionych uczniów szkół podstawowych. Z naszej szkoły w konkursie brała udział Paulina Kończalska oraz Julia Zagozdon pod opieką p.Danuty Skiera. Czekamy na wyniki.

• ROBOTY NASZYMI POMOCNIKAMI

• 29.04.2022

Uczniowie klasy III z Panią Anną MIndak w ramach tematu związanego z robotami wykonali piękne projekty. Każdy uczeń wykonał swojego robota mianując go osobistym pomocnikiem.

• "MYŚLĘ, WIĘC SEGREGUJĘ"

• 26.04.2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Myślę, więc segreguję”, zorganizowanym przez Gminę Koronowo.

Zdobyliśmy wyróżnienie w trzech kategoriach wiekowych.
              Kategoria klas III-IV – Kamil Wajnert
              Kategoria klas V-VI – Zofia Kaczmarek i Julian Gackowski
              Kategoria klas VII-VIII – Paulina Kończalska

• PROJEKTY WIELKANOCNE

• 13.04.2022

Na podsumowanie przygotowań przedświątecznych uczniowie klas I-VIII wykonali prace konkursowe – pisanki, stroiki i kartki wielkanocne.