• DNI DOBRA

15.04.2024

• KIERMASZ WIELKANOCNY

26.03.2024

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom, Opiekunom, Uczniom, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Szkoły Podstawowej w Witoldowie,którzy wzięli udział w ,, Kiermaszu Wielkanocnym”

Środki zebrane ze sprzedaży ozdób zostaną przeznaczone na wspieranie różnorodnych inicjatyw szkolnych.

• EASTER CARD

25.03.2024

W marcu odbył się w naszej szkole konkurs na projekt kartki świątecznej "Easter Card". Uczniowie wykorzystywali różne techniki, przy wykonywaniu kartki świątecznej i napisali życzenia w języku angielskim.

Laureaci konkursu:
              Klasy I - III

1 miejsce Sz. Stawiarski;
              2 miejsce M. Szczurek, H. Uchman;
              3 miejsce L. Wajnert, W. Chodur.

• POWITANIE WIOSNY

21.03.2024

Dzisiejszy dzień to początek kolejnej pory roku i zapowiedź cieplejszych i słonecznych dni. Różne tradycje towarzyszą przesileniu wiosennemu. Należą do nich między innymi obrzędy związane z topieniem / paleniem kukiełki Marzanny.

Uczniowie SP Witoldowo również wzięli udział w obchodach powitania pięknej pory roku, jaką jest wiosna. Popatrzcie tylko jakie piękne kukły wykonaliśmy z ekologicznych materiałów!

• KIERMASZ WIELKANOCNY

18.03.2024

W związku z tym, że zbliżają się Święta Wielkanocne, Szkoła Podstawowa w Witoldowie organizuje kiermasz świąteczny, który odbędzie się w dniach od 20 do 22 marca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Przyjaciół szkoły, Uczniów oraz wszystkich zainteresowanych. Środki pozyskane ze sprzedaży ozdób zostaną przeznaczone na wspieranie różnorodnych inicjatyw szkolnych.

• Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na fotografiach, a nie wyrażasz na to zgody, prosimy zgłoś ten fakt na adres:

szkola.witoldowo@poczta.onet.pl

• e-PUAP

• Informujemy, że funkcjonuje elektroniczna skrzynka podawcza na platformie epuap - żeby można było złożyć wniosek w formie elektronicznej do szkoły konieczne jest posiadanie konta użytkownika na w/w platformie – konto jest bezpłatne

Adres elektronicznej skrzynki podawczej: www.epuap.gov.pl
          Skrytka podawcza Szkoły Podstawowej w Witoldowie na platformie ePUAP znajduje się pod adresem: /SPWitoldowo/SkrytkaESP

• Szkolny zegar

Wtorek 16.04.2024
      • ----------------------------------------------------------------------------

• NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI...

• ----------------------------------------------------------------------------